29.10.2019 - 11

Trampská osada Minessota

Stránky neortodoxních trampů


Germany France United Kingdom
Ver: 8.4.2018 - 06

Diskuzní forum

Ta naše povaha česká ....

Hlavní strana fóra Odpovědět

Téma: Ta naše povaha česká ....

Autor: Lahvic || Vloženo: 9.3.2009 - 18:30:32
Reaguju až teď, neb jsem sice o zničení tabulky věděl už dřív (přeci jen mi to psali lidi do logu kešky), nicméně přesvědčit se na vlastní oči na místo jsem dorazil až v současné době.

Proč jsem použil výraz Ta naše povaha česká ?? Je to jen z mála příkladů úzce specifické povahy našeho národa ....

To, že si tady "nepřizpůsobiví" (fuj to je hnusný slovo) můžou dělat v podstatě co chtěj je vina opět národa. Když cikáni nedávno začali na Slovači vystrkovat růžky, nahnali na ně čoboláci armádu. Tady si někdo dovolí po nich žádat zaplacení nájmu a naženou na něj politika. Na toho, co si dovolil žádat. Pochybuju že by se s tebou někdo sral, kdyby jsi dlužil tady v Praze na nájmu. Budeš nepřizpůsobivá menšina a máš na svý straně zkrachovalýho zpěváka nebo Turkyni ve státních službách. Můžeš namítnout že politici jsou prostě buzeranti. Ale jako ukázku povahy národa máš právě například tu petici. LINK . V současnosti jí podškráblo něco málo přes 137 tisíc lidí. Vypadá to hodně, ale když vezmeš v úvahu kolik je v republice uživatelů internetu, tak to zase tak moc není. Informace o téhle stránce se šířila lavinovitě, jen málo lidí o ní neví. V době největšího rozmachu bořila žebříčky návštěvnosti. Kolik lidí na ty stránky jen kouklo a nepodepsalo ??? Bohužel jich je většina. Většina lidí nikam svůj podpis nedá, ze strachu nebo z důvodu, že s peticí nesouhlasej. To je trochu víc než smutný !!!
Pak si problematický lidi můžou logicky dělat co chtěj. Kopneš je do prdele za to že někde ukradnou kanál nebo zdevastují pamětní desku a seš rasista !!!! A fašista k tomu.

Když desku zničí nějaká smažka, alias zdrogovaná mládež, je samozřejmě vina jich samotnejch a jejich rodičů, nikoliv národa. Ale všimni si, jak národ reagoval v případě, když jeden z těch smažáků poslal flašku do davu policajtů, dostal za to na tlamu a druhej buzerant to nahrál na mobil. Půlka národa tenkrát stála za zdrogovaným kreténem, šikovně mediálně zveřejněným. Hláška "mlátěj nám naše děti" je skutečně elitní, málo lidí se pozastavilo nad tím, proč vlastně na tu tlamu dostal.

Jak myslíš že by reagoval národ, kdyby u ničení cedule policajti někoho načapali, ten by dostal na místě pár facek, někdo by to z povzdálí natočil a posléze zveřejnil. Kolik lidí by si řeklo, že si to zasloužil ??? Asi tak opět půlka ??
To už o povaze národa vypovídá taky !!

Postoj radnice je bohužel typickým příkladem češství. Ne nadarmo se o nás říká že jsme vychcánci Evropy. Kolik lidí se obrací tam, kam zrovna vane vítr ??? Jistě je všude na světě spousta převlíkačů kabátů, ale pravdou je, že Češi se za svojí vyčůranost nikdy nestyděli a termín "malej vychcanej českej člověk" je synonymem.
Autor: Bludi || Vloženo: 8.3.2009 - 10:05:52
Vlastně mne překvapuje, že na stávající stav reaguješ až teď, jestli se nepletu je to už starší záležitost...
Komentář dobrej, nicméně dovolil bych si reagovat..

Píču v kostce, jaká povaha Česká, podle čeho tak soudíš??
Snad podle toho, že nějaká z.sraná zdrogovaná mládež zvandalizuje desku, kterou posléze nějakej nepřizpůsobivej ukradne a odnese do sběru? Jediné co to o povaze české vypovídá je to, že s nepřizpůsobivejma nedokážeme jednou provždy zatočit, a že zdrogovanou mládež málo mlátěj. A ta se pak pekelně nudí, hulí trávu, zevluje v parku a jako vedlejší produkt jdou něco zvandalizovat, aby se blejskli před opačným pohlavím.
No a postoj Radnice, ten snad taky nereflektuje celej národ. To, že se někdo dostane ke korýtku a pak je jeho jedinou starostí malá domu, tak to je spíš typicky lidská(globálně) než typicky česká vlastnost. To je všude, jen z jiných státu to k nám neprosákne, neb se jedná většinou o místní ,,incidenty´´. Naopak píšeš, že díky veřejnýmu mínění radnice změnila názor. Takže ona ta povaha bude tak nějak(až na drobné šrámy) celkem v pohodě. Možná bude stačit)a třeba se to jednou stane), že se konečně veřejný mínění nasere a místo slov, vytáhne na radní třeba klacky.
Možná by jen stačilo, aby politici byli platově hodnoceni někým nezávislým a né, že si prémie budou psát sami. Protože dokud budou mít svoje křeslo pro sebe a svoje příbuzný a kamarády jistý, budou se dít podobný excesy.
Ovšem smutný je to, že tady nechtěj udělat pomník, a zatím nescházelo málo a postavila se ta obludná chobotnice na Letný, to by byl teprve ten správnej ,,pomník´´ stavu politiky v Čechách...

PS. Tím se nechci hádat, ale jen napsat, že takhle to vidím já...

Odpovědí: 1 | Autor vlákna: Bludi | 8.3.2009

Diskuzní forum

5.12.2019 | Lahvic

Ahoj. To už se hezkou řádku let nestalo, abychom restau ... [více]

4.12.2019 | Ťofka

No a jak to dopadlo, stojí tam už alespoň sedmipatrový ... [více]

4.12.2019 | Ťofka

Ahoj ahoj, Už nějakou dobu, kdykoliv hledám nějaké inf ... [více]

Menu

Odkazy

Počet návštěv


Celkově přístupů : 741183
Přístupů dnes : 675
Max za den : 1713
a to : 26.5.2017
Online : 10

Kalendář

Dnes je:

Sobota, 7.12.2019

<<12 / 2019>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Nejbližší plánovaná akce je:

22.5. - 24.5.2020 - 30.let Minessoty
Zbývá 167 dní.

Přejít do kalendáře

Propagace

Ikona webu
QR

Naše osada

Láva Grepa Medelák Karlik Bludi Kóža Voříšek Píba
In memoriam Unkas Jarda Pictus

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Uživatelské jméno
Heslo:
Uživatelské heslo

Rubriky

Anketa

Databáze míst

Poslední vložené:
Jez Roztoky u Křivoklátu
Hospoda U jezzu
Restaurace Ludmila
Restaurace U Přívozu
Restaurace Višňová-Hájek

Zpěvník

Odběr novinek


Přihlásit se k odběru
novinek e-mailem:

Info

Kontakt


lahvic@seznam.cz
ICQ: 198552144

Copyright © 2001–2019 T.O.Minessota   Lahvic | ICQ : 198-552-144