Srub na Benických skalkách
Když mi bylo 12 let ( 1989 ), strašně jsem toužil mít někde blízko Prahy nějaký malý srub. S kamarádem ze základky jsme se vypravili hledat
Když mi bylo 12 let ( 1989 ), strašně jsem toužil mít někde blízko Prahy nějaký malý srub. S kamarádem ze základky jsme se vypravili hledat
Brzy na jaře v roce 1993 bylo deštivé počasí, zvláště pak o víkendech. Po pár vandrech, ze kterých jsme se vrátili nacucaní (tenkrát ještě v
Dnes, 5.8.2007 jsme se vypravili já (Láva) s Jardou) na místo naší první osady. Hlavním důvodem bylo zdokumentování stavu místa po 15-ti let
Seník na kopci u Tehova býval v minulosti naším oblíbeným místem na přespání a mockrát nás chránil před nepřízní počasí. Seník a krmelec v j
V první polovině devadesátých let minulého století nás uchvátila krása a tajemství železobetonových pevností, vystavěných před válkou na obr
V červnu tohoto roku jsem si zlomil na 3 kusy hlezenný kloub,spolu s kotníky,to vše celkem na 5 kusů.Nebyl by na tom snad nic tak hrozného,k
Bylo - nebylo jedno skalní město, které se v mapách nazývá České Švýcarsko a kterému trampové říkali Zadní země. A trampů tam bývalo hafo. A
Děkujeme za hlas!
Hlasů: 3916
lahvic@seznam.cz
2001–2026 T.O.Minessota Lahvic